Наближаємо перемогу разом!

Ця робота була створена від душі для особливої справи🤍 Вам подобається кулончик? А якщо я скажу що ви можете його отримати всього за 100грн🫣 Пропоную вам взяти участь в лотереї для закупки гарячих напоїв (кава, чай), засобів особистої гігієни та солодощів для ВОЇНІВ ЗАБОЛОТІВСЬКОГО ОТГ з нагоди свята Дня Захисника України! Умови дуже прості: * Всього 20 номерків, вартість ОДНОГО 100грн * Ви перекидаєте гроші, залишаєте скрін про оплату в коментарях, та обираєте номер який вам до душі (з тих що вільні) * Результати лотереї ви зможете побачити в прямому ефірі на моїй сторінці, прямий ефір буде збережено. * Стоп розіграшу відбудеться коли всі номери будуть продані! 1 - Мар'яна Москалюк-Фроляк 2 - Daria Tonyk 3 - Людмила Кушнір 4 - Oksana Oleksuyk 5 - Larisa Ponur 6 - Лена Лукащук 7 - Oksana Hasiuk 8 - Оксана Бачук-Федірчик 9 - Люба Григорук 10 -Роксолана Вакалюк 11 - Anastasiya Danush 12 - Olena Verbovska 13 - Інна Тарновецька 14 - @oksana oleksuyk 15 - Svitlana Ivancuk 16 - oksana oleksuyk 17 - oksana oleksuyk 18 -oksana oleksuyk 19 - oksana oleksuyk 20 - Марія Сахрук Всі виручені кошти будуть передані Благодійна волонтерська організація "Патріотична Заболотівщина" Ви можете придбати декілька номерів та збільшити свої шанси на виграш☺️ Наближаємо перемогу разом!
. . .

14.09.2023

Дякуємо кав'ярні "Olvas"

Наші скриньки для збору коштів для ЗСУ розміщені у різних закладах.Дякуємо кав'ярні "Olvas" ☕за зібрані кошти у сумі 2394 гривні.Звертаємось до підприємців, можливо ще хтось має бажання розмістити наші скриньки у себе будемо дуже вдячні... Працюємо на нашу швидку перемогу. Слава Україні.
. . .

12.09.2023

Весела хмаринка

Келихівська початкова школа з дошкільним підрозділом " Весела хмаринка", передали у фонд 2250 гривень. Донати замість квітів.Дякуємо всій шкільній родині 👨‍👩‍👧‍👧за цей внесок у нашу перемогу.Разом у світле майбутнє-разом до перемоги.
. . .

12.09.2023

Вітаємо усіх з Різдвом Пресвятої Богородиці!

Вітаємо усіх з Різдвом Пресвятої Богородиці. Нехай матінка Божа охороняє своїм омофором кожного солдата.Сьогодні директором Троїцького ліцею були передані у фонд гроші 💰(донати ЗСУ на 1 вересня). Загальна сума 10316 грн.Дякуємо організаторам, батькам, гостям свята за проведену акцію. Разом до перемоги🙌
. . .

08.09.2023

Оголошено збір коштів

Оголошено збір коштів для закупки гарячих напоїв (кава, чай), засобів особистої гігієни та солодощів для воїнів з нагоди свята Дня Захисника України! Кошти можна перерахувати на рахунок фонду “Патріотична Заболотівщина” АТ КБ"ПРИВАТ БАНК"p/p UA893052990000026001035503381 або просканувати QR код.
. . .

06.09.2023

5 вересня відзначається Міжнародний день благодійності

До актуального зараз як ніколи свята долучився Заболотівський ліцей ім.Мирослава Попадюка. 🏢Протягом двох днів у закладі колектив ліцею, учні та батьки жертвували кошти для наших ЗСУ. Також на святі Першого дзвоника було проведено акцію «Перетвори букет квітів на донат». Разом вдалося зібрати 16тис.408 грн. Кошти передано до Благодійної ВО «Патріотична Заболотівщина» і невдовзі вони будуть використані для забезпечення наших військових усім необхідним. Адміністрація закладу дякує усім, хто не припиняє допомагати нашим військовим, адже завдяки їхній сміливості, героїзму ми маємо можливість вчитися та просто жити! Все буде Україна! Слава Україні!
. . .

05.09.2023

Зроби подарунок солдату до дня ЗСУ💙💛

!!!Наш фонд спільно з владою, (а також надіємось на вашу підтримку) хочемо привітати всіх воїнів, з ДНЕМ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ. У цей пакунок буде входити:чай, кава, мед, вологі серветки, сигарети, мівіна, зубна паста, зубна щітка, 📦коробочка для відправки. По нашому ТГ близько 350 солдатів. Щоб ви розуміли, для кожного буде пакунок. Відправляти будем приблизно 27 вересня. Просимо всіх хто може чимось допомогти відгукніться, можливо у вас є товар по нижчим цінам(або ж якась інша пропозиція)...Реквізити для перечислення коштів нижче. Всім мирної неділі. Слава Україні!!!
. . .

03.09.2023

УКРАЇНЦІ,З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ВСІХ НАС!

УКРАЇНЦІ,З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ ВСІХ НАС!ВІРИМО В НАШУ ПЕРЕМОГУ, В НАШИХ ВОЇНІВ, В СИЛУ НАШОГО ДУХУ!НЕХАЙ НАША БАТЬКІВЩИНА ЦВІТЕ І РОЗВИВАЄТЬСЯ.МИ УКРАЇНЦІ-І ПИШАЄМОСЯ ЦИМ!💙💛
. . .

24.08.2023

Наші волонтери цього тижня знову відвідали наших захисників

Вітаємо усіх зі святом.Наші волонтери цього тижня знову відвідали наших захисників, медиків, котрі день☀ і ніч 🌙⏰цілодобово на сторожі нашого мирного життя. З кожним днем ми все більше розуміємо, що війна не десь там, а зараз і тут зокрема. Ми не можемо дозволити собі слабинку. Дякуємо всім, хто прикладає свої зусилля для приближення нашої перемоги.Дякуємо Богдану Білейчуку - за 50 літрів солярки для наших воїнів !Дякуємо всім, хто віддає свій одноденний заробіток, дякуємо волонтерам.Наші хлопці,на жаль, віддають свої життя. А ми допомагаємо лише матеріально, тому і на надалі мусимо їх підтримувати як тільки можемо. Боже великий, єдиний, нам Україну храни.
. . .

19.08.2023

Цей тризуб вишитий простими нитками, але має надзвичайну сильну енергетику

Для українців в усьому світі тризуб символізує нерозривний зв'язок із Вітчизною.У різні періоди історії наш тризуб ставав символом боротьби за незалежність. Цей тризуб вишитий простими нитками, але має надзвичайну сильну енергетику. У нього вкладена і любов, і печаль, і надія на швидку перемогу. Його вишила Дем'янчук Любов Миколаївна. (Як лот).Вилучені кошти за нього будуть передані на ЗСУ. (77 батальйон, десятка). Звертайтесь за тел. 0986478579 Люба.
. . .

15.08.2023

<< 1234567 >>