Допомога для Остафійчука Василя Васильовича

Вітаю. Сьогодні ця допомога поїде на схід для Остафійчук Василя Васильовича, з села Тростянець. Закуплено за кошти фонду. Разгрузки на калаші, на гранати, берці. Якщо у ваших військових є потреби, звертайтесь, будемо раді допомогти чим зможемо. Кріпиться на дусі....
. . .

24.07.2023

Борітеся, поборите, вам Бог помагає...

Борітеся, поборите, вам Бог помагає...Наші хлопці знаходяться і в ТРО, так і на межі фронту.Ми всі і надалі підтримуємо їх з кожної сторони чим можемо.Дякуємо Андрію Андрійчуку за допомогу у поїздці- надання транспортного засобу і часткові витрати на пальне. Васі Сонику - за допомогу у доставці автомобіля нашим хлопцям на передову. А ще Володі Горуку - за газові балончики ( 2 ящики) і постійну допомогу у потребах !Ми б'ємося за найдорожче, що є у в сьому світі -за Батьківщину.Разом до перемоги.
. . .

22.07.2023

Пропав безвісти

Сьогодні мені сказали ,що мій чоловік пропав безвісти,я прошу,я благаю допоможіть знайти,поширите по групах,можливо в полоні,благаю не будьте байдужими 🙏Благаю вас ,хто є в мене в друзях,поширите,прошу🙏🙏🙏 Літинський Віктор Володимирович, 63 бригада,106 бат. Офіційно пропав безвісти 11.05. 23 р.
. . .

20.07.2023

Вітаю.Бажаєм нашим захисникам сили та божої опіки.

Вітаю.Бажаєм нашим захисникам сили та божої опіки.
. . .

19.07.2023

Разом до перемоги!!!

Недавно ми викладали пост про збір коштів для Горука Володимира з с. Рудників. Оскільки нам не вдалося зібрати суму, яка була потрібна на купівлю оптичного приціла, тому ми купили на суму яку зібрали, тактичні речі для Володимира, а саме: тактична військова форма, плитоноска, пояс РПС, підсумки і т.д. Хочемо щиро подякувати Малинському Сергію та його друзям за 300€, а також людям котрі кинули йому на карту 3000грн. Разом до перемоги!!! Всім спокійної ночі.
. . .

16.07.2023

Підтримуємо, допомагаємо, молимося.....

Вітаю любі друзі. У нас вихідний, але ми завжди пам'ятаємо хто на сторожі нашого мирного життя. День за днем, злітає літо, а там знову осінь. І так хочеться, щоб швидше закінчилась війна, і всі наші хлопці повернулись живими та неушкодженими. Для цього нам потрібно також докладати максимум зусиль. Підтримуємо, допомагаємо, молимося.....
. . .

16.07.2023

ДЯКУЄМО ВСІМ ХТО ДОЛУЧИВСЯ ДО ЗБОРУ КОШТІВ

ВІД НАШОГО ФОНДУ ТАКОЖ СТОЯТЬ СКРИНЬКИ ПО МАГАЗИНАХ. ДЯКУЄМО ВСІМ ХТО ДОЛУЧИВСЯ ДО ЗБОРУ КОШТІВ.
. . .

14.07.2023

Допомагаєм по можливості

Є потреба, ми допомагаєм по можливості. Тому хочемо донести до кожного з вас інформацію, ми працюємо для військових з усіх сіл нашого ТГ. Є потреби звертайтесь не соромтись.
. . .

14.07.2023

При потребі звертайтесь.

Вітаю.Закуплено для наших хлопців вологі серветки та турнікети. При потребі звертайтесь.
. . .

14.07.2023

ПІДТРИМУЄМО НАШИХ ХЛОПЦІВ КОЖНОГО ДНЯ.

ПІДТРИМУЄМО НАШИХ ХЛОПЦІВ КОЖНОГО ДНЯ.
. . .

13.07.2023

<< 123456789 >>